Antywłamaniowa wkładka bębenkowa marki Łucznik mająca możliwość mechanicznego przekodowania to nieodzowny element inwestycji i postrzegania produktu z punktu widzenia uniwersalnego rozwiązania połączonego z redukcją kosztów przy zachowaniu bezpieczeństwa. O rozwiązaniu nazywanym przez nas Dual-F opowiem poniżej.

W pudełku mamy do dyspozycji atestowaną wkładkę, zestaw kluczy, srebrny foliopak oraz instrukcję przekodowania.

Wyprodukowana przez naszych inżynierów atestowana wkładka, dostosowana jest do Państwa indywidualnych potrzeb ze względu na rozmiar, klasę bezpieczeństwa, kolor oraz dodatkowe funkcje co się z tym wiąże łącznie kombinacji może być, aż 44 tysiące. Montaż wkładki odbywa się normalnie i wymaga tylko podstawowej wiedzy na ten temat.

Pierwsze klucze (może ich być dowolna ilość - zazwyczaj są trzy) używamy od początku i możemy udostępnić je ekipie budowlanej, nadzorowi inwestycji oraz zatrzymać dla siebie do kontrolowania poczynań na budowie. Nie ma możliwości ich dorobienia, bo nie posiadają karty kodowej. Z tego rozwiązania możemy korzystać dowolny czas.

W zapakowanym szczelnie foliopaku znajdziemy kartę kodowo - gwarancyjną oraz 5 kluczy (nie ma możliwości podejrzenia co jest w środku, a każda próba przedwczesnego otwarcia będzie na nim widoczna). Są to klucze docelowe, które będą używane po zakończeniu wszelkich prac budowlanych i są one przeznaczone dla Właściciela.

Instrukcja przekodowania mówi nam jak w prosty sposób dezaktywować dostęp dla pierwszego zestawu kluczy. Wystarczy umieścić dowolny klucz z drugiego zestawu i dokonać dwóch pełnych obrotów. Spowoduje to zakończenie procesu przekodowania wkładki. Czynność powtarzamy z każdej ze stron, gdzie występuje klucz.

Zaletami takiego rozwiązania jest:

- brak konieczności montowania wkładki budowlanej mającej tylko podstawowe zabezpieczenia łatwe do przejścia przez włamywacza

- brak konieczności ponownego dojazdu do klienta w celu wymiany wkładek na atestowane

- gwarancja jakości Polskiego Produktu

- 30 letnie doświadczenie firmy Łucznik jako Producenta.

 

Dla osób chcących zobaczyć na własne oczy jak przekodować wkładkę, poniżej prezentujemy poradnik wideo: